نحوه پرداخت شهریه

1 - شهریه 15 % :

(نحوه پرداخت): به صورت اینترنتی در داخل پرتال دانشجو(پرتال دانشجو / منوی شهریه / فاکتورها / ا نتخاب ترم تحصیلی مورد نظر/ گزینه پرداخت / پرداخت 15% / انتخاب بانک /  ادامه پرداخت /  پس از درج اطلاعات شامل :کارت و کد cvv2 (در پشت کارت درج شده است) ، رمز دوم کارت(pin2) ،تاریخ انقضای کارت و با تیک تائید اطلاعات وارد شده گزینه پرداخت را انتخاب می کنید / پرداخت / تکمیل پرداخت.

تذکر: اگر مشکلی برای پرداخت پیش آید در قسمت (پیام بانک) پیغام مربوطه ظاهر می شود به عنوان مثال : (کارت وارد شده اشتباه است یا خطای بانکی )که می بایست مجدداً اقدام کرد در غیر اینصورت بعداز اعلام (پرداخت با موفقیت)می توانید پرینت گرفته و نزد خود نگهداریدرای اطمینان بیشتر می توانید دکمه پیگیری را زده و نحوه پرداخت ها را به شما نشان خواهد داد.

2 - شهریه 85 % :

الف- مراجعه به امور مالی دانشگاه و پرداخت از طیق دستگاه pos  

ب- مراجعه به بانک انصار(تمامی شعب)و پرداخت به حساب دانشگاه.

شماره حساب بانک انصار 001-07735355-043-4610 بنام مرکز آموزش علمی – کاربردی قند کرج

ایثارگران:

1 - شامل فرزند یا همسر شهید می باشد که با ارائه معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران تحصیل ایشان به صورت رایگان صورت می پذیرد.

2 - شامل همسر یا فرزند جانباز 25% و 25% به بالا می باشد که ایشان نیز با ارائه معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران تحصیلشان به صورت رایگان صورت می پذیرد.

بازدیدکنندگان

کاربران آنلاین 24
کابران امروز 350
کلیه بازدیدها 392921
دی ان ان evoq